Ankara Taşıma Yemek Hizmetleri - Yemekgross

Ankara Taşıma Yemek Hizmetleri

Ankara’da taşıma yemek hizmetimizi farklı öğünler ya da tek öğün şeklinde toplu yemek ihtiyacı olan iş yerlerine, organizasyonlara, etkinliklere özenle hazırlayıp teslim etmekteyiz. Taşıma yemek hizmetimizde en hijyenik koşullarda sağlıklı ve lezzetli yemeklerimizi sizlere teslim ediyoruz. Endüstriyel mutfağımızda ürettiğimiz yemekler özel ambalajlarda ısısını koruyarak güvenli bir biçimde müşterilerimize ulaştırılır. Yemeklerimizi uygun şartlarda üretiyor ve size teslim edilene kadarki süreçte hijyenik bir biçimde muhafaza ederek güvenli şekilde taşımasını yapıyoruz. Bu süreçte yemeklerin doğru sıcaklıktaki ortamda kalmasını ve kıvamlarını korumasını, taze kalmasını sağlıyoruz.

Taşıma yemek hizmetinin firmalar ve etkinlik sahipleri açısından birçok avantajı bulunmaktadır. İş yerlerinde öğle yemekleri için toplu yemek sağlanmak isteniyorsa taşıma yemek hizmeti çok büyük bir kolaylık olacaktır. Ayrıca taşıma yemek hizmeti kalabalık iş yerleri için normal yemek satın almaya göre daha ekonomik ve sağlıklı bir yoldur. Yemeklerin adresinize teslim ediliyor olması sizin için zamandan da tasarruf yapmanızı sağlar. Her gün aynı saatte teslim edilen sağlıklı, lezzetli ve doyurucu yemekleriniz sayesinde hem iş hem de yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Özel olarak düzenlenen organizasyonlar ve davetler için ise yerinde mutfak hazırlığına gerek kalmadan istediğiniz miktarda yemeği istediğiniz saatte davet adresinizde bulabilirsiniz. Yemek tercihlerinde davetin teması, davet sahibinin isteklerine uygun bir menü oluşturulmaktadır. Buna göre dilediğiniz çeşitlilikte yemekler üretilmektedir. Organizasyonlar için olan taşıma yemek hizmetinden yararlanmak için ne tarz bir menü istediğinizi belirterek daha kaliteli bir hizmete sahip olabilirsiniz. Taşıma yemek hizmetimizde en kaliteli ve taze olarak tedarik ettiğimiz malzemeler uygun koşullarda muhafaza edilir. Gıdaların sağlıklı şekilde tüketilmesi için mevsiminde taze ürünler kullanılır ve buna göre yemek üretimi yapılır. Sunum sırasında yemeklerin sıcak ve taze olarak servis edilebilmesi için gerekli ortam ile ekipmanlar sağlanır. Yemeklerin taşıma hizmetinde taze kalabilmesi için termostat özelliğe sahip kaplar gerekmektedir. Etkinlik veya iş yeri için toplu yemek ihtiyaçlarınızda taşıma yemek hizmetimiz sayesinde kaliteli ve taze yemeklerin tadını çıkarabilir, konuklarınızı ya da çalışanlarınızı güzel yemekler ile memnun edebilirsiniz. Çok çeşitli menüler ile kişi sayısına göre yemeklerin yapılabilmesi organizasyon sahipleri ya da iş yeri sahipleri için çok pratik bir tercihtir.

Taşıma Yemekte Sürdürülebilir Kalite Sürdürülebilir Hizmet

Taşıma yemek catering hizmetimiz ile hem periyodik olarak düzenli yemek teslimatı alabilir hem de özel günleriniz için özel menüler yaptırabilirsiniz. Pratik ve konforlu bir hizmet olan taşıma yemek hizmetimiz profesyonel mutfak ekibimiz ile hem bütçenize hem ihtiyaçlarınıza göre oluşturularak adresinize teslim edilir. Ankara taşıma yemek hizmeti arayışınızda Yemek Gross olarak alanımızda en iyi hizmeti veriyor siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve lezzetli yemekler ile buluşmasını sağlıyoruz. Ankara davet yemekleri, organizasyonlar, iş yerleri ve diğer toplu yemek ihtiyaçlarınızda bizimle görüşme sağlayarak kolayca hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ankara tabldot yemek uzmanı Yemek Gross ile tanışın.

İLETİŞİME GEÇ

Diğer Hizmetler

Paketlenmiş Yemekler

Organizasyon Yemekleri

Taşıma Yemek Hizmetleri

Siz de Tedarikçilerimiz Arasına Katılın!

Hizmet kalitemizin sürekliliği için sizde tedarikçilerimizden biri olabilirsiniz.

Siz de Müşterilerimiz Arasına Katılın!

Müşteri memnuniyeti hedefleyen Avrupa Standartlarında yemek hizmeti vermekteyiz.